Õigusabi.ee

Jurist

Meie jurist pakub professionaalset õigusabi erinevates õigusvaldkondades.

Võtke ühendust ja me aitame teid!

Kui teil on küsimusi, võtke meiega julgelt ühendust või broneerige (online) kohtumine.

Katrin Tamm       +372 6510291        info@õigusabi.ee       Õigusabi OÜ

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

Jurist

Meie juristi teenus hõlmab konsultatsioone, dokumentide ettevalmistamist ja palju muud. Vajaduse korral esindab / kaitseb  kohtus advokaat.   Meie jurist on kogenud spetsialist, kes suudab anda vajalikku nõu ja kaitsta klientide õigusi.

Kui teil on õigusalaseid probleeme või vajate õigusnõu, võtke meiega ühendust telefoni või e-posti teel ning meie jurist aitab lahendada teie probleemid.

Valdkonnad

Oleme spetsialiseerunud mitmetele valdkondadele, et saaksime pakkuda kvaliteetset ja professionaalset õigusabi. Allpool on loetletud mõned peamised õigusvaldkonnad, milles meie juristid on spetsialiseerunud.

Tööõigus

Tööõiguse jurist osutab tööõiguse valdkonnas konsultatsioone nii tööandjatele kui ka töötajatele. Meie teenused hõlmavad näiteks töölepingute koostamist, tööõiguslike vaidluste lahendamist ning tööandjate nõustamist tööõiguslike küsimuste lahendamisel.

Haldusõigus

Haldusõiguse jurist osutab haldusõiguse valdkonnas konsultatsioone nii eraisikutele kui ka ettevõtetele. Meie teenused hõlmavad näiteks haldusaktide vaidlustamist, haldusmenetlustes esindamist ning haldusõiguslike küsimuste lahendamist.

Lepinguõigus

Lepinguõiguse jurist osutab lepinguõiguse valdkonnas konsultatsioone nii eraisikutele kui ka ettevõtetele. Meie teenused hõlmavad näiteks lepingute koostamist, lepinguliste vaidluste lahendamist ning lepingute ülevaatamist ja analüüsimist.

Tsiviilõigus

Tsiviiõiguse jurist osutab tsiviilõiguse valdkonnas konsultatsioone nii eraisikutele kui ka ettevõtetele. Meie teenused hõlmavad näiteks tsiviilvaidluste lahendamist, tsiviilõiguslike lepingute koostamist ning tsiviilõiguslike küsimuste lahendamist.

Võlaõigus

Võiaõiguse jurist osutab võlaõiguse valdkonnas konsultatsioone nii eraisikutele kui ka ettevõtetele. Meie teenused hõlmavad näiteks võlaõiguslike vaidluste lahendamist, võlaõiguslike lepingute koostamist ning võlaõiguslike küsimuste lahendamist.

Äriõigus

Äriõiguse jurist osutab äriõiguse valdkonnas konsultatsioone ettevõtetele. Meie teenused hõlmavad näiteks äriühingu asutamist, äriühingu ümberkujundamist, äriühingu juhtimisega seotud küsimuste lahendamist ning äriõiguslike lepingute koostamist.

Ühinguõigus

Õhinguõiguse jurist osutab ühinguõiguse valdkonnas konsultatsioone nii eraisikutele kui ka ettevõtetele. Meie teenused hõlmavad näiteks ühinguõiguslike vaidluste lahendamist, ühinguõiguslike lepingute koostamist ning ühinguõiguslike küsimuste lahendamist.

Andmekaitse

Andmekaitse jurist osutab andmekaitse valdkonnas konsultatsioone nii eraisikutele kui ka ettevõtetele. Meie teenused hõlmavad näiteks andmekaitsealase nõustamise pakkumist, andmekaitsealaste dokumentide koostamist ning andmekaitsealaste küsimuste lahendamist.

Riigi- ja haldusõigus

Haldusõiguse jurist osutab riigi- ja haldusõiguse valdkonnas konsultatsioone nii eraisikutele kui ka ettevõtetele. 

Õigusprotsess

Meie teenus pakub laia valikut õigusabi, sealhulgas esindust kohtus, pretensioonide esitamist, võlamenetlust, vaidluste lahendamist ja hagiavalduste koostamist.

Esindamine kohtus

Oleme kogenud esindajad kohtus ja suudame pakkuda professionaalset õigusabi igasugustes kohtumenetlustes. Meie eesmärk on tagada, et meie kliendid saavad õiglase kohtumenetluse ning nende õigused ja huvid on kaitstud.

Pretensioon

Pretensiooni esitamine on oluline samm, kui soovite saada õiglust oma õigusvastase kohtlemise eest. Meie jurist aitab teil koostada tõhusa pretensiooni, milles on selgelt välja toodud teie nõuded ja argumentatsioon. Meie eesmärk on saavutada teile õiglane kompensatsioon.

Võlamenetlus

Võlamenetlus on keeruline protsess, mis nõuab spetsialisti abi. Meie jurist on kogenud võlamenetluse spetsialist, kes aitab teil lahendada võla küsimused, koostada maksegraafikuid ja vajadusel esindada teid kohtus.

Vaidlusküsimus

Meie kogenud jurist aitab teil lahendada vaidlusküsimusi, mis võivad tekkida igapäevaelus, äritegevuses või muudes valdkondades.

Hagiavaldused

Hagiavalduse koostamine on keeruline protsess, mis nõuab spetsialisti abi. Meie jurist on kogenud hagiavalduste koostaja, kes aitab teil koostada tõhusa hagiavalduse, milles on selgelt välja toodud teie nõuded ja argumentatsioon. Meie eesmärk on saavutada teile õiglane kompensatsioon.

Lepingud ja dokumendid

Lepingute koostamine

Aitame teil koostada erinevaid lepinguid vastavalt teie vajadustele ja soovidele. Lepingute koostamisel arvestame kõikide lepingupoolte huvidega ning tagab, et leping oleks õiguslikult korrektne ja vastaks kõikidele nõuetele. Meie jurist on kogenud lepingu koostaja ning suudab teid aidata erinevate lepingutüüpide puhul, sealhulgas müügi- ja ostulepingud, töölepingud, üürilepingud ja palju muud.

Võlgade sissenõudmine

Kui teil on võlgnevused, siis meie jurist aitab teil võlgasid sisse nõuda. Meie jurist on spetsialiseerunud võlgade sissenõudmisele ning omab laialdasi teadmisi ja kogemusi selles valdkonnas. Meie eesmärk on aidata teil võlgnevused kiiresti ja tõhusalt lahendada ning tagada, et teie õigused oleksid kaitstud.

Eeskirjad ja maksumus

Meie teenuste eeskirjad ja maksumus on selgelt ja läbipaistvalt välja toodud meie veebilehel. Meie eesmärk on tagada, et meie teenused oleksid kättesaadavad kõigile ning et meie kliendid saaksid alati täpse ülevaate meie teenuste maksumusest. Meie jurist on alati valmis vastama kõikidele teie küsimustele ning selgitama meie teenuste eeskirju ja maksumust.

Küsi pakkumist

Helista või kirjuta ning vastame teile ühe tööpäeva jooksul.