Õigusabi.ee

Õigusbüroo

Meie õigusbüroo pakub laia valikut õigusteenuseid, mis on kohandatud vastavalt klientide vajadustele.

Võtke ühendust ja me aitame teid!

Kui teil on küsimusi, võtke meiega julgelt ühendust või broneerige (online) kohtumine.

Katrin Tamm       +372 6510291        info@õigusabi.ee       Õigusabi OÜ

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

Oleme hästi kursis Eesti õigussüsteemiga ja meie kogemused võimaldavad meil pakkuda klientidele professionaalset ja usaldusväärset õigusabi. Meie juristid on pidevalt kursis õigusaktide muudatustega ja meie kogemused võimaldavad meil leida parimaid lahendusi ka kõige keerulisemates õiguslike küsimustes.

Klientidele pakutavad õigusteenused

Meie õigusbüroo pakub laia valikut õigusteenuseid, mis on kohandatud vastavalt klientide vajadustele. Meie teenused hõlmavad erinevaid õigusvaldkondi, sealhulgas tööõigus, võlaõigus, perekonnaõigus, pärimisõigus, tarbijakaitse ja täitemenetlus, korteriühistutega seotud vaidlused ja õigusküsimused, maksuõigus, lepinguõigus ja palju muud.

Meie õigusbüroo pakub kvaliteetset õigusabi nii telefoni kui ka kontoris. Meie juristid on alati valmis vastama klientide küsimustele ja aitama neid leida parimaid lahendusi oma õiguslikele probleemidele. Meie teenused on kättesaadavad nii eraisikutele kui ka ettevõtetele.

Õigusvaldkonnad

Meie õigusbüroo pakub õigusteenuseid ja õigusalaseid konsultatsioone kõigis olulisemates õigusvaldkondades. Oleme spetsialiseerunud erinevatele õigusvaldkondadele, et tagada meie klientidele parim õigusabi ja tulemus. Allpool on toodud mõned peamised õigusvaldkonnad, milles meie õigusbüroo pakub oma teenuseid.

Perekonnaõigus ja elatis

Perekonnaõigus on õigusvaldkond, mis reguleerib perekonnaseisu, abielu, lahutust, lapsendamist, hooldusõigust, elatist ja teisi seotud küsimusi. Meie õigusbüroo pakub professionaalset õigusabi nendes küsimustes ning aitame leida parimaid lahendusi meie klientidele.

Haldusõigus ja õigusabi

Haldusõigus on õigusvaldkond, mis reguleerib avaliku võimu teostamist ja suhteid kodanikega. Meie õigusbüroo pakub õigusabi haldusmenetlustes ja haldusõiguse küsimustes. Meie spetsialistid aitavad klientidel mõista nende õigusi ja kohustusi ning esindavad neid haldusmenetlustes.

Pärimisõigus ja õigusteenus

Pärimisõigus on õigusvaldkond, mis reguleerib vara üleminekut pärast inimese surma. Meie õigusbüroo pakub õigusteenuseid pärimisõiguse küsimustes ning aitab klientidel koostada testamenti, käsundit ja teisi pärimisõigusega seotud dokumente.

Asjaõigus ja lepinguõigus

Asjaõigus on õigusvaldkond, mis reguleerib vara omandiõigust ja kasutusõigust. Lepinguõigus on õigusvaldkond, mis reguleerib lepingute sõlmimist ja täitmist. Meie õigusbüroo pakub õigusabi nendes küsimustes ning aitab klientidel koostada lepinguid ja teisi seotud dokumente.

Tsiviilõigus ja äriõigus

Tsiviilõigus on õigusvaldkond, mis reguleerib eraõigussuhteid. Äriõigus on õigusvaldkond, mis reguleerib ettevõtlusega seotud küsimusi. Meie õigusbüroo pakub õigusabi nendes küsimustes ning aitab klientidel leida parimaid lahendusi nende õiguslikele probleemidele.

Kriminaalõigus

Kriminaalõigus on õigusvaldkond, mis reguleerib kuritegude uurimist ja karistamist. Meie õigusbüroo pakub õigusabi kriminaalõiguse küsimustes ning esindab kliente kohtumenetlustes. Meie spetsialistid omavad magistrikraadi kriminaalõiguses ning on kõrgelt kvalifitseeritud selles valdkonnas.

Hooldusõigus ja võlaõigus

Hooldusõigus on õigusvaldkond, mis reguleerib laste hooldusõigust ja -kohustust. Võlaõigus on õigusvaldkond, mis reguleerib võlasuhteid. Meie õigusbüroo pakub õigusabi nendes küsimustes ning aitab klientidel leida parimaid lahendusi nende õiguslikele probleemidele.

Küsi pakkumist

Helista või kirjuta ning vastame teile ühe tööpäeva jooksul.