Õigusabi.ee

Advokaadid Tartus

Meie advokaadid Tartus on kogenud ja professionaalsed õigusnõustajad, kes on spetsialiseerunud erinevatele õigusvaldkondadele. 

Võtke ühendust ja me aitame teid!

Kui teil on küsimusi, võtke meiega julgelt ühendust või broneerige (online) kohtumine.

Katrin Tamm       +372 6510291        info@õigusabi.ee       Õigusabi OÜ

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

Advokaadid Tartus

Meie Tartu advokaadibüroo pakub laia valikut õigusteenuseid. Oleme pühendunud klientide parimate tulemuste saavutamisele ja tagame kvaliteetse esindamise kõikides õigusharudes.

Teenused

Meie büroo teenused hõlmavad kõiki peamisi õiguse valdkondi. Pakume õigusabi nii eraõiguses, majandusõiguses kui ka haldusõiguses. 

Professionaalne meeskond

Meie Tartu advokaadid ja vandeadvokaadid on oma ala professionaalid, kellel on laialdased teadmised ja kogemused. Meil on suur meeskond, kes on valmis aitama kõigis õigusvaldkondades ja pakkuma kvaliteetset esindust. 

Õigusvaldkonnad

Kriminaal- ja tsiviilõigus

Pakume õigusteenuseid kriminaalasjades ja tsiviilkohtumenetlustes. Meie kogenud advokaadid esindavad kliente kohtumenetlustes, pakkudes neile tuge ja kaitset.

Kriminaalasjades abistame kliente kriminaalmenetluses, pakkudes professionaalset nõu ja kaitset. Vahel võib see hõlmata kaitset kriminaalsüüdistuste vastu või kaitse strateegia väljatöötamist.

Tsiviilasjades hõlmab meie töö paljusid valdkondi, sealhulgas peretülid, vara jagamised ja lepingulised vaidlused. Aitame leida parima õigusliku lahendi.

Võlaõigus ja hooldusõigus

Võlaõigus hõlmab laia valikut õigusi ja kohustusi lepinguliste suhete vallas. Pakume abi võlasuhte lepingute koostamisel, võlgade sissenõudmisel ja õiguslike vaidluste lahendamisel.

Hooldusõiguse puhul keskendume nii laste kui ka täisealiste hooldusõiguse küsimustele. Meie advokaadid annavad nõu hooldusõiguse saamisel ja reguleerimisel. Aitame peresid hooldusõiguse vaidlustes ja tagame parima tulemuse.

Tööõigus ja perekonnaõigus

Tööõiguse valdkonnas esindame nii tööandjaid kui ka töötajaid. Pakume õigusteenust töösuhte alustamise, muutmise ja lõpetamise osas. Aitame lahendada töövaidlusi ja tagada seaduslik töökeskkond.

Perekonnaõiguses nõustame kliente lahutuste, vara jagamise ja laste hooldusõiguse küsimustes. Meie eesmärk on aidata peresid läbi keerukate isikliku elu olukordade, pakkudes professionaalset ja tundlikku nõu. Püüame leida õiglaseid lahendusi, mis tagavad perede heaolu.

Küsi pakkumist

Helista või kirjuta ning vastame teile ühe tööpäeva jooksul.