Õigusabi.ee

Advokaadid Tallinnas

Meie advokaadid Tallinnas on kogenud ja professionaalsed õigusnõustajad, kes on spetsialiseerunud erinevatele õigusvaldkondadele. 

Võtke ühendust ja me aitame teid!

Kui teil on küsimusi, võtke meiega julgelt ühendust või broneerige (online) kohtumine.

Katrin Tamm       +372 6510291        info@õigusabi.ee       Õigusabi OÜ

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

Advokaadid Tallinnas

Meie eesmärk on tagada parim võimalik õigusabi ning saavutada soodne tulemus oma klientidele.

Meie meeskonnas on spetsialistid, kes on tegutsenud pikka aega, pakkudes kindlustunnet oma pikaajalise praktika ja eduka töö tulemuste kaudu. Meie kogenud juristid on teinud koostööd erinevatel õigusvaldkondadel, tagades klientidele kõrgetasemelise teenuse.

Erialaoskuste mitmekesisus

Erialaoskuste mitmekesisus meie advokaatide seas tähendab, et suudame pakkuda spetsialiseeritud nõu igas valdkonnas. 

Õigusteenuste spekter

Meie advokaadibüroo Tallinnas pakub laia valikut õigusteenuseid, mis katavad kõik peamised õigusvaldkonnad. Püüame alati pakkuda parimaid lahendusi nii era- kui äriklientidele, lähtudes nende unikaalsetest vajadustest.

Äri- ja ettevõtete õigus

Pakume igakülgset õigusabi äri- ja ettevõtete õiguse valdkonnas. Meie advokaadid aitavad ärikliente nii ettevõtte asutamisel, ühinemisel kui ka jagunemisel. Oleme kogenud partnerid majanduslepingute koostamisel ja hindamisel.

Teeme koostööd ettevõtjate ja investoritega, tagades nende ettevõtete edu ja õigusliku kaitse. Pakume tuge ka puuduva dokumentatsiooni täielikuks korrastamiseks.

Intellektuaalomandi õigus ja Fintech

Intellektuaalomandi kaitse on olulisel kohal kõikide meie klientide projektides. Aitame tagada intellektuaalomandi kaitsmise nii Eestis kui ka rahvusvaheliselt. Fintech-valdkonnas nõustame nii uusi idufirmasid kui ka kogenud ettevõtjaid AML (money laundering) regulatsioonide järgimisel.

Lepingute koostamine ja hindamine

Professionaalselt koostatud ja hinnatud lepingud on äritegevuse eduks üliolulised. Pakume täisteenust kõigi lepingutüüpide koostamisel ja hindamisel.

Tegeleme ärilepingute, koostöölepingute, töölepingute ja muude õigusalaste dokumentide koostamisega. Meie kogenud advokaadid tagavad, et kõik olulised nüansid on kaetud ning lepingud vastavad kehtivatele õigusnormidele.

Vaidluste lahendamine

Vaidlused on äris paratamatud ja meie eesmärk on neid kiiresti ja tõhusalt lahendada. Pakume õigusabi nii kohtueelses vaidluste lahendamisel kui ka kohtumenetluses.

Meie advokaat esindab kliente vaidlustes, mis hõlmavad ärivaidlusi, lepingulisi vaidlusi ja muid konflikte. Tugev kogenud meeskond töötab selle nimel, et saavutada teie jaoks parim võimalik lahendus.

Küsi pakkumist

Helista või kirjuta ning vastame teile ühe tööpäeva jooksul.