Õigusabi.ee

Advokaadid Pärnus

Meie advokaadid Pärnus on kogenud ja professionaalsed õigusnõustajad, kes on spetsialiseerunud erinevatele õigusvaldkondadele. 

Võtke ühendust ja me aitame teid!

Kui teil on küsimusi, võtke meiega julgelt ühendust või broneerige (online) kohtumine.

Katrin Tamm       +372 6510291        info@õigusabi.ee       Õigusabi OÜ

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

Advokaadid Pärnus

Oleme Pärnus tegutsev advokaadibüroo Meie advokaadid aitavad perekonnaõiguse, tööõiguse ja äriõiguse küsimustes.

Perekonnaõigus ja eestkoste

Perekonnaõigus hõlmab mitmesuguseid valdkondi nagu abielulahutus, lapse hooldusõigus ja eestkoste. Meie advokaatidel on ulatuslikud teadmised ja kogemused, et esindada kliente kõigis perekonnaõiguse küsimustes.

Tööõigus ja töötajate nõustamine

Tööõiguse valdkonnas pakume teenuseid nii töötajatele kui tööandjatele. Abistame lepingute koostamisel, vaidluste lahendamisel ja nõustame tööõiguslikes küsimustes.

Äri- ja ettevõtlusõigus

Oleme spetsialiseerunud ka äri- ja ettevõtlusõigusele. Pakume õigusnõu ettevõtete registreerimisel, lepingute koostamisel ja äritegevusega seotud vaidluste lahendamisel.

Õigusvaldkonnad ja spetsialiseerumine

Meie advokaadid Pärnus on pädevad mitmetes spetsialiseeritud õigusvaldkondades. Allpool toome välja mõned olulisemad alad, kus meie advokaadid osutavad kvaliteetseid ja asjatundlikke teenuseid.

Võlaõigus ja lepingulised suhted

Võlaõigus ja lepingulised suhted on meie töö üks keskseid valdkondi. Aitame kliente lepingute koostamisel, ülevaatamisel ja läbirääkimistel. Meie teenused hõlmavad erinevaid lepinguliike nagu müügilepingud, üürilepingud ja teenuselepingud. Samuti esindame kliente lepingutest tulenevates vaidlustes. Meie advokaadid oskavad pakkuda praktilisi lahendusi ja ennetada võimalikke lepingurikkumisi.

Asjaõigus ja kinnisvara tehingud

Asjaõigus hõlmab vara omandi, valdamise ja kasutuse küsimusi. Meie advokaadid aitavad kinnisvara ostmise, müümise ja üürimisega seotud tehingutes. Aitame dokumentide koostamise, kinnistusraamatu kande ja muude asjaõiguse alaste toimingutega. Meie kogemused tagavad, et kliendid saavad professionaalset abi kogu kinnisvaraprotsessi vältel, vähendades võimalikke riske.

Pärimisõigus ja testamentide koostamine

Pärimisõigus tegeleb vara jaotamisega pärast isiku surma. Meie spetsialistid aitavad koostada testamente ja pärimislepinguid, et tagada vara jagamine vastavalt Teie soovidele. Samuti aitame pärimismenetluste korraldamisel ja vaidluste lahendamisel. Meie eesmärk on tagada, et pärijad saaksid oma osa võimalikult sujuvalt ja probleemideta.

Meditsiiniõigus ja õigusabi tervishoius

Meditsiiniõigus on keeruline ja spetsiifiline valdkond, mis hõlmab tervishoiu regulatsioone ja patsientide õigusi. Aitame tervishoiutöötajaid ja asutusi õiguslike probleemide lahendamisel ning patsientide õiguste kaitsmisel. Meie advokaadid on kursis meditsiiniõiguse uusimate arengutega ning suudavad pakkuda ekspertnõuandeid ja esindada kliente erinevates tervishoiuga seotud kohtuasjades.

Küsi pakkumist

Helista või kirjuta ning vastame teile ühe tööpäeva jooksul.